UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadza się. jedyne wolno żyjące to rysie i żbiki. reszta to bezpańskie koty, a zostały nazwane wolno żyjącymi żeby samorządy mogły zaoszczędzić kasę i pozbyć się problemu.


Anuluj