UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadza się. jedyne wolno żyjące to rysie i żbiki. reszta to bezpańskie koty, a zostały nazwane wolno żyjącymi żeby samorządy mogły zaoszczędzić kasę i pozbyć się problemu.
Zgadza się. jedyne wolno żyjące to rysie i żbiki. reszta to bezpańskie koty, a zostały nazwane wolno żyjącymi żeby samorządy mogły zaoszczędzić kasę i pozbyć się problemu.