Wybrany wątek opinii

znowu pieniądze wydane na same bzdety a nie na ważne projekty!!!!!
(2025.09.26)
A jaki ważny projekt chciałbyś zrealizować z BO? Nie wiesz, jak też nie wiesz co to w ogóle BO i jakie ma środki. Typowy z ciebie etatowy narzekacz.
(2025.09.26)
napewno nie takie bzdety jak to co wymyśliła szkoła 16 albo jakieś głupie koncerty!!!!! są ważniejsze rzeczy! narzekacie, że chodniki krzywe, ulice dziurawe itp. !!!!! a wymyślacie same głupie pomysły!!!!!
(2025.09.26)
Powrót do komentarzy