Wybrany wątek opinii
znowu pieniądze wydane na same bzdety a nie na ważne projekty!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
10
7
A jaki ważny projekt chciałbyś zrealizować z BO? Nie wiesz, jak też nie wiesz co to w ogóle BO i jakie ma środki. Typowy z ciebie etatowy narzekacz.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
napewno nie takie bzdety jak to co wymyśliła szkoła 16 albo jakieś głupie koncerty!!!!! są ważniejsze rzeczy! narzekacie, że chodniki krzywe, ulice dziurawe itp. !!!!! a wymyślacie same głupie pomysły!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
8
2