UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niestety ponownie bez szans na remont Starowiejskiej z Budżetu Obywatelskiego. Fajnie, będzie fontanna. Ale nieremontowana od kilkudziesięciu lat i wciąż niewyasfaltowana ulica w centrum miasta, przy której mieści się jakieś 600 mieszkań nie zostanie w końcu wyremontowana, bo gro mieszkańców z racji wieku nawet nie wie o BO. A że przez jej fatalny stan mają problem nawet z wyrzuceniem śmieci bez potknięcia się, tego nie widać. Zapraszam rzadzących do przejścia się tam, albo przejechania samochodem, tylko uwaga, bo trzeba mocno się trzymać. To powinno być zrobione lata temu, bez konkursów i dyskusji. Wielka szkoda.

Szkoda