UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież około 10 lat temu miasto miało dostać. Albo od Wójcika albo od grupy Żywiec około 10-15 tys na fontannę i pomnik na placu słowiańskim i gdzie te pieniądze są?
Dsada
Przecież około 10 lat temu miasto miało dostać. Albo od Wójcika albo od grupy Żywiec około 10-15 tys na fontannę i pomnik na placu słowiańskim i gdzie te pieniądze są?
Dsada