UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież około 10 lat temu miasto miało dostać. Albo od Wójcika albo od grupy Żywiec około 10-15 tys na fontannę i pomnik na placu słowiańskim i gdzie te pieniądze są?

Dsada

Anuluj