Wybrany wątek opinii
Oby wygrała fontanna na placu słowiańskim. Fajnie jakby średniowieczne baszty też wygrały. Mam nadzieję, że w następnym BO będzie możliwość głosowania na fontanne Neptuna/ Herkulesa. Byleby pod względem turystycznym i ładnym nasze miasto się rozwijało.
Do moderacji
Odpowiedz
28
5
Może się rozwijać mając swoje własne projekty a nie te zaczerpnięte z czasów niemieckich. Szkoda czasu na te sentymenty sąsiada.
Do moderacji
Odpowiedz
0
15
Chodzi przecież o NASZE miasto! Co w tym złego, że wróci trochę pięknej historii, architektury? Robimy to dla siebie. ELBLĄG THE BEST! Dla Ciebie, dla mnie, dla WSZYSTKICH.
Do moderacji
Odpowiedz
18
2
missan- i rozkopane miasto
Do moderacji
Odpowiedz
5
9