UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Dsada - Sami sobie gotujemy ten los. Mieszkańcy tego miasta, cała społeczność powinna dbać o dobrostan ELBLĄGA. Co z tego, że Panie z ZZM chodzą z chwytakami po mieście i zbierają papierki, skoro ktoś je wyrzuca? Można powiedzieć, że mało koszy na ulicach? Można. Ale kto je niszczy, podpala? Ktoś z Przemyśla, Wrocławia, czy innego Poznania? Niestety nie, to my elblążanie :(


Anuluj