A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W porcie!! -- raczej w zajezdni Tirów
@bra - Cichutko siedziałeś wiedząc, że przekop to tylko pralnia pieniędzy. Bajeczka ze ślepym portem bez toru wodnego. To co masz Dyrektor Portu powiedzieć. Zbudowano nam przekop aby uniezależnić się od Rosjan, no to jesteśmy niezależni. Nikt praktycznie nie prosi się o pływanie przez cieśninę. Wszyscy zadowoleni z siebie.
Spokojnie. Kaczyński to opiniotwórca. Geniusz narodu. Ja od 18 lat piję i mam dwa lata, żeby dać sobie pauzę. Bo w alkoholizm wpada się dopiero po 20 latach w ciągu. Gorzej mają niewiasty u nich ten czas skraca się do 2 lat.
Kaczor zrobił przekop, a Stalin kan. Wołga-Don po którym też nic nie pływa...
Szanowni Państwo zamieszczone w artykle zdjecie wyraza wiecej niz 1000 slow o latach rzadow PO, PSL, Lewica kkww w tym miescie. Idąc od prawej strony zdjecia widzimy bubel o nazwie kładka unijna. Jest to bubel poniwaz posiada tylko pojedynczy pas bez jakiegokolwiek pobocza, tworza sie tam olbrzymie korki poniewaz jest to glowna droga wjazdowa do miasta. Most nie posiada chodnikow, nie posiada drog rowerowych, jazda po nim rowerem to igranie ze smiercia. POwolany przez PO oficer rowerowy nic w tym temacie nie wymyslil, a jeden z autorow tego bublowatego mostu jeszcze nie tak dawno byl rezydentem miasta i chodzi na wolnosci. A budowa tej kladki to przyklad niegospodarnosci, miniaturyzacji i wywalanie naszych pieniedzy w bloto. Na lewo od mostu widzimy most dawnej kolei nadzalewowej ktora zlikwidowali towarzysze z PO, PSL, Lewica, dzis jezdzi tam tylko sklad z weglem do elektrowni. Za drzewami stoi dawny dworzec kolei sprzedany przez w/w towarzysza od kładki, stoi i straszy. Na lewo od mostu na brzegu stoi obelisk POstawiony przez w/w towarzysza. Lezy tam tez kamieni kupa, na lewo od kupy parking dla tirow. Te trzy obiekty tworza zespol zwany portem miejskim. Dalej na lewo znajduje sie hangar kolesi motorowki. Obraz tego miejsca moglismy zmienic 2 lata temu ale towarzysz od obelisku i kladki blokowal wraz z motorowka rozbudowe tego miejsca do formatu duzego Państwowego portu na ktorym setki elblazan znalazloby prace
@Hubbabubba - dzielnie szukają zajęcia.... :):):)
A co zrobił i robi Ruda Wrona?
No, coś takiego nazwać portem? T poniżenie dla tej instytucji miejskiej bronionej przez Wróblewskiego, Wcisłę, Nowaka, Missana, Czyżyka. Szef portu mówi że mu nie pogłębili i nie może czegoś (jakiegoś napięcia) rozładować i tylko i aż jedna barka na kwartał wpływa. To się można spocić jako dyrektor, prawie jak ten nowy od bezpieczeństwa. Po rozstrzygnięciu "konkursu" zbudowane zostanie bezmyślnie coś na kształt Mare, no ale wtedy Nowak będzie dyrektorował panie Zgliński, bo kumplem jest. a podobno jakiś Rysiek się przejęzyczył twierdząc że w UM są kolesie i układy. Nie ma takich !!! Jest t6lko "port - parking, tiry, traktor jako dźwig i dyrektor czegoś czego nie ma ale w nowej siedzibie. "Port" nie zarabia na pensję dyrektora i remont jego pałacu. Może od razu budujcie coś na Marsie, bo będzie tak samo jak w tym depresyjnym mieście ludu `47.
@Przykra analiza fotografii - Ten most, to dzieło życia inż. drzewiarza, niejakiego Wróblewskiego. Cud że to stoi.