40
24.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Stonoga organizuje podobno w niedzielę pikietę w sprawie Oliwiera? Ktos coś?
(2025.09.24)
@Jawamwojtaniewybierałem - Pozwólcie żeby robili co trzeba nic nie powstaje ekspresowo cierpliwości ważne że coś się dzieje dajcie im trochę czasu ale patrzcie wladzy na ręce
Cwiara (2025.09.24)
Port będzie na pewno, ale nie pisowski.
(2025.09.24)

info

4  
  11
Tak ale w niedzielę gdy prokuratura i UM są zamknięte. Pikieta powinna być w tygodniu w godzinach pracy prokuratury jak i UM. W niedzielę to urzedasy będą na swojej daczy.
taczki pod ratusz (2025.09.24)
REALISTYCZNIE MYŚLĄC. Aby tu był PORT a nie porciczek TRZEBA miliardów złotych. SAMO POSZERZENIE toru to grube miliony a końca kosztów nie widać. Miejsca w porciczczku jest tyle co na barkę jak zacumują 3 statki koło siebie po np 5..10 tys ton to port UTONIE i się zakorkuje bo nie ma jak zaparkować :) CZYLI potrzeba poszerzyć KANAŁ bo ja innego rozwiązania nie widzę aby był tu PORT. Bo teraz jest to porciczek na bareczki i kajaki. OBROTNICA powinna być powiększona aby było miejsce dla przyszłego rozwoju portu(większe statki)
Cynik (2025.09.25)

info

7  
  3
Jak to co w porcie słychać... arhadjo pobiera wynagrodzenie....
(2025.09.25)

info

6  
  0
Cieszcie się że port w Elblągu nie stał się kolejną pisowską synekurą i nie skończył jak fabryka Izery albo pisowska stocznia
pis to stan umysłu (2025.09.25)

info

2  
  14
"Zapewniał radnych, że zarząd portu prowadzi wiele rozmów z potencjalnymi inwestorami. - Operator przeładunków świadczy usługi w transporcie kołowym, inwestuje swoje pieniądze, nie mając dzisiaj gwarancji ich zwrotu, a to dla nas dobry prognostyk. Zgłaszają się też firmy, które chcą dzierżawić magazyny pod eksport pasz i zbóż. Jedną z nich jest firma z Hiszpanii - stwierdził dyrektor portu. " Stara spiewk od lat, to jest dramat.
Mieszkancy (2025.09.25)

info

6  
  2
Ten port bardziej przypomina port niż cpk po 8 latach budowy przez pis.
Widać różnicę (2025.09.25)

info

2  
  6
@okkj - Hahahaha
Wesołego (2025.09.25)