Wybrany wątek opinii
Podziękujcie Wróblewskiemu. Teraz pieniędzy niema I niebędzie.
Do moderacji
Odpowiedz
35
9
I senatorowi. Senatorze Wcisła kiedy kasa z UE. Tusk w Brukseli może wszystko. Do roboty.
Do moderacji
Odpowiedz
32
8
@bra - Cichutko siedziałeś wiedząc, że przekop to tylko pralnia pieniędzy. Bajeczka ze ślepym portem bez toru wodnego. To co masz Dyrektor Portu powiedzieć. Zbudowano nam przekop aby uniezależnić się od Rosjan, no to jesteśmy niezależni. Nikt praktycznie nie prosi się o pływanie przez cieśninę. Wszyscy zadowoleni z siebie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0