Wybrany wątek opinii

Podziękujcie Wróblewskiemu. Teraz pieniędzy niema I niebędzie.
(2025.09.24)
I senatorowi. Senatorze Wcisła kiedy kasa z UE. Tusk w Brukseli może wszystko. Do roboty.
bra (2025.09.24)
@bra - Cichutko siedziałeś wiedząc, że przekop to tylko pralnia pieniędzy. Bajeczka ze ślepym portem bez toru wodnego. To co masz Dyrektor Portu powiedzieć. Zbudowano nam przekop aby uniezależnić się od Rosjan, no to jesteśmy niezależni. Nikt praktycznie nie prosi się o pływanie przez cieśninę. Wszyscy zadowoleni z siebie.
(2025.09.25)
Powrót do komentarzy