Wybrany wątek opinii

Mamy przekopane.... Przekop - Rów Kaczora bez sensu, poza kajakami nic nie pływa, urządzenia rdzewieją, koszty rosną- już są ponad 2 mld PLN, miało być 880 mln. NIK złożył wniosek przeciw Kaczorowi / PiSowi - zaniżyli koszty piach w czasie sztormów zasypuje wpływ. Port w Elblągu to paranoja ! Niemcy pływali przez Baltyjsk i zrezygnowali z planu budowy przekopu. Co port miałby wysyłać ? Nie zrobiono nawet biznes planu ! To chory wymysł Kaczora, który jako kawaler jest oderwany od rzeczywistości... tu potrzebny jest psychiatra i skierowanie do Tworek...
(2025.09.24)
Spokojnie. Kaczyński to opiniotwórca. Geniusz narodu. Ja od 18 lat piję i mam dwa lata, żeby dać sobie pauzę. Bo w alkoholizm wpada się dopiero po 20 latach w ciągu. Gorzej mają niewiasty u nich ten czas skraca się do 2 lat.
(2025.09.25)
Wole, żeby pan Jarosław nie odchodził na emeryturę bierną i był przywódcą jedynej partii w historii Polski, która rządziła bez "przystawek". A dla obecnego rządu trybuna jako rodzaju żeńskiego to część obiektu piłkarskiego w mieście se mogła być nieczynna 2 lata władania ? Czy jak będą tam grać tylko zespoły męskie to infrastruktura nie rozsypie się pudrowana przez ile lat ?
20jeszcze (2025.09.27)
Powrót do komentarzy