UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@bra - Cichutko siedziałeś wiedząc, że przekop to tylko pralnia pieniędzy. Bajeczka ze ślepym portem bez toru wodnego. To co masz Dyrektor Portu powiedzieć. Zbudowano nam przekop aby uniezależnić się od Rosjan, no to jesteśmy niezależni. Nikt praktycznie nie prosi się o pływanie przez cieśninę. Wszyscy zadowoleni z siebie.