UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spokojnie. Kaczyński to opiniotwórca. Geniusz narodu. Ja od 18 lat piję i mam dwa lata, żeby dać sobie pauzę. Bo w alkoholizm wpada się dopiero po 20 latach w ciągu. Gorzej mają niewiasty u nich ten czas skraca się do 2 lat.


Anuluj