UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No, coś takiego nazwać portem? T poniżenie dla tej instytucji miejskiej bronionej przez Wróblewskiego, Wcisłę, Nowaka, Missana, Czyżyka. Szef portu mówi że mu nie pogłębili i nie może czegoś (jakiegoś napięcia) rozładować i tylko i aż jedna barka na kwartał wpływa. To się można spocić jako dyrektor, prawie jak ten nowy od bezpieczeństwa. Po rozstrzygnięciu "konkursu" zbudowane zostanie bezmyślnie coś na kształt Mare, no ale wtedy Nowak będzie dyrektorował panie Zgliński, bo kumplem jest. a podobno jakiś Rysiek się przejęzyczył twierdząc że w UM są kolesie i układy. Nie ma takich !!! Jest t6lko "port - parking, tiry, traktor jako dźwig i dyrektor czegoś czego nie ma ale w nowej siedzibie. "Port" nie zarabia na pensję dyrektora i remont jego pałacu. Może od razu budujcie coś na Marsie, bo będzie tak samo jak w tym depresyjnym mieście ludu `47.