UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wole, żeby pan Jarosław nie odchodził na emeryturę bierną i był przywódcą jedynej partii w historii Polski, która rządziła bez "przystawek". A dla obecnego rządu trybuna jako rodzaju żeńskiego to część obiektu piłkarskiego w mieście se mogła być nieczynna 2 lata władania ? Czy jak będą tam grać tylko zespoły męskie to infrastruktura nie rozsypie się pudrowana przez ile lat ?

20jeszcze

Anuluj