28
23.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Belfer matematyk - Jako nauczyciel powinieneś umieć myśleć logicznie. Poprzednicy doprowadzili do sytuacji w której 20 latek na kasie w dyskoncie zarabia więcej niż nauczyciel, policjant czy pielęgniarka !!! To nie jest normalne. W mojej przychodni są 3 lekarki pierwszego kontaktu. Wszystkie są już w wieku emerytalnym ale nie ma kto ich zastąpić więc babinki dalej pracują.
Spadek po pis (2025.09.23)
@Rzygać się chce - Tolerancja to wasz obronny termin, tylko go zapożyczyłem. Sio do loży masonie. Wolna Polska Katolicka jest moją ojczyzną. Watykan jest tak zwaną stolicą apostolską. Boże, Najwyższy nasz Panie, Twoją boską mocą uczyń nas niewidzialnymi dla naszych wrogów.
(2025.09.23)
@To jest nienormalne - A nie pomyslales mlody czlowieku ze Ci starcy jak ich nazywasz tez ciezko na kogos pracowali i to w zupelnie innej rzeczywistosci. Nie bylo ich stac tak jak ciebie na wczasy za granica na weekendy nad morzem czy w gorach. Nie bylo ich stac na drogie perfumy barberow stylistow mody baseny saune jazuzzi. Ty chodzisz bo Cie stac. Kiedys na Ciebie tez powinien ktos ciezko pracować jak juz przejdziesz na emeryture. Takze zschecam do wyjscia z wlasnej strefy komfortu i zadbania o dzietnosc dla Was. Dzieci sa wynikiem zblizenia kobiety i mezczyzny tak dla przypomnienia. Nie da sie tego zrobic przez ekran komputera czy telefonu. Takze mlody zapracowany czlecze do dziela. Zycze powodzenia
Prawie dziadek (2025.09.23)
Panie Redaktorze ! Znowu " komuszy" tytuł... Ile płacą... powinno być np. Zarobki w spółkach...
(2025.09.23)

info

5  
  0
@To jest nienormalne, przybliż o jakiej grupie piszesz, bo można by odnieść wrażenie że masz na myśli wszystkich emerytów. Tak to niestety nie działa.
(2025.09.23)

info

4  
  1
@To jest nienormalne - A nam nikt nic nie daje.
Jakoś tak... (2025.09.23)
Jak 8k to dla ciebie nieźle, to niezły biedak z ciebie musi być.
(2025.09.23)
@Kolonia watykańska - W Polsce są katolicy i płacą podatki. Dlaczego ich dzieci nie mają mieć religii w szkole.
bra (2025.09.23)
Siostrzenica Donalda Tuska i żona "wybitnego" elblążanina Laska Macieja zostały dyrektorami. Oczywiście na państwowym, dla siostrzenicy stworzono specjalny stołek. Można.
bra (2025.09.23)

info

9  
  3
uuu, bogol z anonima. no pochwal się, masz te dyszke brutto ?
Jacyna (2025.09.23)