Wybrany wątek opinii

Zapomnieliście napisać że Elbląg płaci też wybitnym " nauchycielom" religii. Tylko w szkołach jest ich 14 i dostają rocznie 4.5 mln. Do tego ksiądz w US ksiądz, ksiądz w LP, ksiądz w JW
Kolonia watykańska (2025.09.23)
@Kolonia watykańska - I jeszcze większej ilości nauczycieli edukacji seksualnej, jak ci się nie podoba żyć w kraju gdzie znaczna większość, nawet jeżeli jest 'niepraktykująca' to deklaruje się jako katolicy to proszę wyjechać do Izraela, lub muzułmańsko protestanckich Niemiec. Jak nie wierzysz w Boga to bądź na tyle przyzwoity i wykaż tolerancje dla tych co jest to dla nich istotne, źle na tm nie wyjdziesz. Pozdrawiam
(2025.09.23)
Wy i wasza tolerancja... Jak jesteś taki wierzący to się wyprowadź do Watykanu
Rzygać się chce (2025.09.23)
trzeba się zbadać
zuzia 3 (2025.09.23)
@Kolonia watykańska - Elbląg nie tylko finansowo biedny. Żyjemy w jakimś patologicznym systemie w którym Polak nie jest gospodarzem we własnym kraju
Bieda umysłowa (2025.09.23)
@Rzygać się chce - Tolerancja to wasz obronny termin, tylko go zapożyczyłem. Sio do loży masonie. Wolna Polska Katolicka jest moją ojczyzną. Watykan jest tak zwaną stolicą apostolską. Boże, Najwyższy nasz Panie, Twoją boską mocą uczyń nas niewidzialnymi dla naszych wrogów.
(2025.09.23)
@Kolonia watykańska - W Polsce są katolicy i płacą podatki. Dlaczego ich dzieci nie mają mieć religii w szkole.
bra (2025.09.23)
@Kolonia watykańska - A były prezes Olimpii ksiądz Paweł uczy religii w sp23.
(2025.09.23)
@bra - Polska jest krajem świeckim, a nie pislamskim, a katolików praktykujacych jest 25%,
Elblążanintoja (2025.09.25)
@Elblążanintoja - Tak niektórym tęskno do króla Świeczka. Polska nie jest państwem wyznaniowym, duchowni nie pełnią funkcji rządowych, proszę porównać sobie Iran czy Afganistan. Pojęcie 'świeckiego' laickiego państwa wymyślił libertarianizm z masoneriom oraz reformacja przed rewolucją francuską, co się działo potem na świecie szkoda gadać, między innymi dlatego Polska zniknęła na ponad 100 lat z map. Zamącili wam w głowach błędnym postrzeganiem wolności. Niestety bez Boga i miłości nie ma wolności. Jednak bardzo często nie pojmujemy miłości.
(2025.09.25)
Powrót do komentarzy