Wybrany wątek opinii
Zapomnieliście napisać że Elbląg płaci też
wybitnym " nauchycielom" religii. Tylko w szkołach jest ich 14 i dostają rocznie 4.5 mln. Do tego ksiądz w US ksiądz, ksiądz w LP, ksiądz w JW
Do moderacji
Odpowiedz
28
30
@Kolonia watykańska - I jeszcze większej ilości nauczycieli edukacji seksualnej, jak ci się nie podoba żyć w kraju gdzie znaczna większość, nawet jeżeli jest 'niepraktykująca' to deklaruje się jako katolicy to proszę wyjechać do Izraela, lub muzułmańsko protestanckich Niemiec. Jak nie wierzysz w Boga to bądź na tyle przyzwoity i wykaż tolerancje dla tych co jest to dla nich istotne, źle na tm nie wyjdziesz. Pozdrawiam
Do moderacji
Odpowiedz
24
19
Do moderacji
Odpowiedz
19
19
trzeba się zbadać
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Do moderacji
Odpowiedz
18
3
@Rzygać się chce - Tolerancja to wasz obronny termin, tylko go zapożyczyłem. Sio do loży masonie. Wolna Polska Katolicka jest moją ojczyzną. Watykan jest tak zwaną stolicą apostolską. Boże, Najwyższy nasz Panie, Twoją boską mocą uczyń nas niewidzialnymi dla naszych wrogów.
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@Kolonia watykańska - W Polsce są katolicy i płacą podatki. Dlaczego ich dzieci nie mają mieć religii w szkole.
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
@Kolonia watykańska - A były prezes Olimpii ksiądz Paweł uczy religii w sp23.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@bra - Polska jest krajem świeckim, a nie pislamskim, a katolików praktykujacych jest 25%,
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Elblążanintoja - Tak niektórym tęskno do króla Świeczka. Polska nie jest państwem wyznaniowym, duchowni nie pełnią funkcji rządowych, proszę porównać sobie Iran czy Afganistan. Pojęcie 'świeckiego' laickiego państwa wymyślił libertarianizm z masoneriom oraz reformacja przed rewolucją francuską, co się działo potem na świecie szkoda gadać, między innymi dlatego Polska zniknęła na ponad 100 lat z map. Zamącili wam w głowach błędnym postrzeganiem wolności. Niestety bez Boga i miłości nie ma wolności. Jednak bardzo często nie pojmujemy miłości.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0