UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@To jest nienormalne, przybliż o jakiej grupie piszesz, bo można by odnieść wrażenie że masz na myśli wszystkich emerytów. Tak to niestety nie działa.


Anuluj