UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@To jest nienormalne - A nie pomyslales mlody czlowieku ze Ci starcy jak ich nazywasz tez ciezko na kogos pracowali i to w zupelnie innej rzeczywistosci. Nie bylo ich stac tak jak ciebie na wczasy za granica na weekendy nad morzem czy w gorach. Nie bylo ich stac na drogie perfumy barberow stylistow mody baseny saune jazuzzi. Ty chodzisz bo Cie stac. Kiedys na Ciebie tez powinien ktos ciezko pracować jak juz przejdziesz na emeryture. Takze zschecam do wyjscia z wlasnej strefy komfortu i zadbania o dzietnosc dla Was. Dzieci sa wynikiem zblizenia kobiety i mezczyzny tak dla przypomnienia. Nie da sie tego zrobic przez ekran komputera czy telefonu. Takze mlody zapracowany czlecze do dziela. Zycze powodzenia
Prawie dziadek