Wybrany wątek opinii

Epec i epwik no nieźle na nas zarabiają!
(2025.09.23)
Jak 8k to dla ciebie nieźle, to niezły biedak z ciebie musi być.
(2025.09.23)
uuu, bogol z anonima. no pochwal się, masz te dyszke brutto ?
Jacyna (2025.09.23)
Powrót do komentarzy