Wybrany wątek opinii
Epec i epwik no nieźle na nas zarabiają!
Do moderacji
Odpowiedz
22
6
Jak 8k to dla ciebie nieźle, to niezły biedak z ciebie musi być.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
uuu, bogol z anonima. no pochwal się, masz te dyszke brutto ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2