UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Belfer matematyk - Jako nauczyciel powinieneś umieć myśleć logicznie. Poprzednicy doprowadzili do sytuacji w której 20 latek na kasie w dyskoncie zarabia więcej niż nauczyciel, policjant czy pielęgniarka !!! To nie jest normalne. W mojej przychodni są 3 lekarki pierwszego kontaktu. Wszystkie są już w wieku emerytalnym ale nie ma kto ich zastąpić więc babinki dalej pracują.
Spadek po pis