A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kolonia watykańska - A były prezes Olimpii ksiądz Paweł uczy religii w sp23.
@To jest nienormalne - Uczestniczysz w piramidzie finansowej to musisz na to zap... Proste.
@Belfer matematyk - Nauczyciel a takie byki sadzi?!Oj nie ładnie!
Podajcie ile prezesi zarabiają, a dlaczego w EPEC aż prawie 20%? dosyć dojenia Nas odbiorców ciepła. Robia dla Nas podwyżki w ciągu 2 lat prawie o 100%, żeby sami mogli się nachapać. Mieli stratę miliona to tez musieli nas ograbić Ile to jeszcze będzie tak trwało, przyszedł nowy prezes to dalej to robi jak w latach 2012-2015 roku. ma doświadczenie.
No ale zarobki już chyba maja być jawne, prezes chyba ponad 20 tys. a szary robotnik ile to wyjdzie ta średnia.
@bra - Polska jest krajem świeckim, a nie pislamskim, a katolików praktykujacych jest 25%,
@Elblążanintoja - Tak niektórym tęskno do króla Świeczka. Polska nie jest państwem wyznaniowym, duchowni nie pełnią funkcji rządowych, proszę porównać sobie Iran czy Afganistan. Pojęcie 'świeckiego' laickiego państwa wymyślił libertarianizm z masoneriom oraz reformacja przed rewolucją francuską, co się działo potem na świecie szkoda gadać, między innymi dlatego Polska zniknęła na ponad 100 lat z map. Zamącili wam w głowach błędnym postrzeganiem wolności. Niestety bez Boga i miłości nie ma wolności. Jednak bardzo często nie pojmujemy miłości.
@dobre sobie - Emerytom nikt nic nie dał. Przecież to nie podwyżka jak piszesz, a WALORYZACJA. Zapisana w USTAWIE.