A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Miły gość - Tylko nie zauważyłeś, że to mieszkanie na wynajem, a nie na własność.
@ Na razie formularze- jeszcze raz przeczytaj dokładnie artykuł, znajdziesz tam odpowiedzi na pytania.
@nie_mow_glupot_synek - Chyba nie masz racji. Wysokość wynajuprywatnego mieszkania i opłata wynajmu mieszkania od samorządu to dwie bardzo różne kwoty.
Sam szczujesz, bo gość ma rację.
Ale mają linie wysokiego napięcia za oknem, elektronika wi fi itp będzie padać nie mówiąc o zdrowiu (np osoby z rozrusznikami serca nie mogą przebywać w pobliżu silnego pola elektromagnetycznego) ale kto się ludźmi przejmuje- liczy się$
a ja dostałem tam mieszkanie. już ogarnięte. za friko będę sobie mieszkał. zazdrościcie co... ?
A co? Zaproponowali Ci fuche ciecia(gospodarza domu xD) i będziesz naginał na miotle i zbierał kupy po pieskach patusów?
Mieszkanie takie nigdy nie stanie się własnością lokatora. Ale kredyt miastu spłaca lokator.