Wybrany wątek opinii

znowu zbudowali (stojące) baraki w środku miasta tak jak na ulicy wiślickiej, skrzydlatej i łęczyckiej. . Nissan - nie zapomna Ci tego.
(2025.09.18)
Dokładnie, ani to ładne ani brzydkie. Kto odpowiada za zagospodarowanie przestrzenne w mieście. Brzydactwa teraz budują gdzie popadnie
Ggg (2025.09.18)
Byłeś, widziałeś, chciałbym w takim baraku mieszkać.
Kier (2025.09.18)
@Kier - nie szata zdobi człowieka a nowe ściany nie uwalniają z bycia patolem
pasowałbyś tam (2025.09.18)
Ale mają linie wysokiego napięcia za oknem, elektronika wi fi itp będzie padać nie mówiąc o zdrowiu (np osoby z rozrusznikami serca nie mogą przebywać w pobliżu silnego pola elektromagnetycznego) ale kto się ludźmi przejmuje- liczy się$
(2025.09.18)
Na całe szczęście ty nie masz szans żeby tam zamieszkać, nawet nie chcesz! Także to jest juz mamy wyjaśnione! Nie ma jasnym badań, które mówią o tym, ze mieszkanie w pobliżu linii jest szkodliwe, wszystkie odległości są zachowane. Obok ludzie mieszkają ponad 10 lat i jeszcze nikomu wifi nie padło, telewizory działają jak działały.
Marunia (2025.09.19)
Czym się przejmujesz, skoro i tak w pałacu mieszkasz na sybiraków. XD
Bizda (2025.09.30)
Powrót do komentarzy