UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak pis wróci do żłoba to płacą minimalna będzie wynosiła 12 tyś. Tylko gdzie będzie ta pracować pisiory???
Fachowcy z pis
Jak pis wróci do żłoba to płacą minimalna będzie wynosiła 12 tyś. Tylko gdzie będzie ta pracować pisiory???
Fachowcy z pis