UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak pis wróci do żłoba to płacą minimalna będzie wynosiła 12 tyś. Tylko gdzie będzie ta pracować pisiory???

Fachowcy z pis

Anuluj