A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
te mieszkania wybudował prywatny inwestor i musi na nich zarabiać, z miastem to tylko tyle wspólnego jak system dopłat dla biednych, ale tam tacy nie zamieszkają bo ich nie będzie stać, myślę że za mieszkanie 3 pokojowe 3500 zł miesięcznie z opłatami wyjdzie, no ale to mieszkania dla małżeństwa z 2 dzieci to już jest 1600 z plusów, jeżeli dwoje pracują to będzie chyba ich stać
Na całe szczęście ty nie masz szans żeby tam zamieszkać, nawet nie chcesz! Także to jest juz mamy wyjaśnione! Nie ma jasnym badań, które mówią o tym, ze mieszkanie w pobliżu linii jest szkodliwe, wszystkie odległości są zachowane. Obok ludzie mieszkają ponad 10 lat i jeszcze nikomu wifi nie padło, telewizory działają jak działały.
Ale bloki obok będą miały uciechę, kilkadziesiąt nowych dzieci pod oknami na placu zabaw, kilkadziesiąt nowych samochodów na parkingach. I to wszystko za free!
Jaki ma tam być czynsz ?? Ile za 1 m ??Bo nigdzie nie można tej informacji znaleźć.
Podpisujesz formularz że jak nie będziesz płacił czynszu to musisz lokal opuscic jeden z warunków zamieszkania no i odpowiedni dochód miesieczny udokumentowany
Jak wynajmiesz mieszkanie prywatnie to może nie masz dopłaty 250zł, a może nawet 950zł, ale nie musisz się zwierzać co roku czy nie zarabiasz za mało, a może zarabiasz aktualnie za dużo, kombinujesz czy warto wziąć nadgodziny, bo jak MOPS wyliczy, że dochód za wysoki to każą się wyprowadzać, płacisz i mieszkasz, a czy w trakcie zmieniasz pracę, czy pieniądze na czynsz masz od babci, czy masz dodatkowe zlecenie/nadgodziny, z tego nikt ciebie rozliczać nie będzie, płacisz i mieszkasz, a poza tym to właściciel mieszkania daje ci pralkę, lodówkę, zmywarkę, nawet tv, a jak się zepsują to prosisz by kupił nowe, a jak nie to zmieniasz za miesiąc mieszkanko na inne, gdzie to wszystko już jest, to jest wolność od kredytu, biurokracji, zniewolenia i tego całego syfu
Ha, ha przy 2 pokojach i 1 osobie wyliczył mi dopłatę 211zł, przy tej całej biurokracji i warunkach do spełnienia to ja podziękuję
przy 1 osobie jeśli przekroczę miesięcznie netto 8181zł to się już nie kwalifikuję
Czy aby na pewno 950 zł co miesiąc, czy tylko przez pierwszy rok??? Bo takie info krąży.
Czym się przejmujesz, skoro i tak w pałacu mieszkasz na sybiraków. XD