40
18.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
te mieszkania wybudował prywatny inwestor i musi na nich zarabiać, z miastem to tylko tyle wspólnego jak system dopłat dla biednych, ale tam tacy nie zamieszkają bo ich nie będzie stać, myślę że za mieszkanie 3 pokojowe 3500 zł miesięcznie z opłatami wyjdzie, no ale to mieszkania dla małżeństwa z 2 dzieci to już jest 1600 z plusów, jeżeli dwoje pracują to będzie chyba ich stać
olewnik (2025.09.19)

info

1  
  1
Na całe szczęście ty nie masz szans żeby tam zamieszkać, nawet nie chcesz! Także to jest juz mamy wyjaśnione! Nie ma jasnym badań, które mówią o tym, ze mieszkanie w pobliżu linii jest szkodliwe, wszystkie odległości są zachowane. Obok ludzie mieszkają ponad 10 lat i jeszcze nikomu wifi nie padło, telewizory działają jak działały.
Marunia (2025.09.19)
Ale bloki obok będą miały uciechę, kilkadziesiąt nowych dzieci pod oknami na placu zabaw, kilkadziesiąt nowych samochodów na parkingach. I to wszystko za free!
Drapak (2025.09.19)

info

3  
  3
Jaki ma tam być czynsz ?? Ile za 1 m ??Bo nigdzie nie można tej informacji znaleźć.
Jolanta 32 (2025.09.19)

info

5  
  0
Podpisujesz formularz że jak nie będziesz płacił czynszu to musisz lokal opuscic jeden z warunków zamieszkania no i odpowiedni dochód miesieczny udokumentowany
(2025.09.21)

info

0  
  0
Jak wynajmiesz mieszkanie prywatnie to może nie masz dopłaty 250zł, a może nawet 950zł, ale nie musisz się zwierzać co roku czy nie zarabiasz za mało, a może zarabiasz aktualnie za dużo, kombinujesz czy warto wziąć nadgodziny, bo jak MOPS wyliczy, że dochód za wysoki to każą się wyprowadzać, płacisz i mieszkasz, a czy w trakcie zmieniasz pracę, czy pieniądze na czynsz masz od babci, czy masz dodatkowe zlecenie/nadgodziny, z tego nikt ciebie rozliczać nie będzie, płacisz i mieszkasz, a poza tym to właściciel mieszkania daje ci pralkę, lodówkę, zmywarkę, nawet tv, a jak się zepsują to prosisz by kupił nowe, a jak nie to zmieniasz za miesiąc mieszkanko na inne, gdzie to wszystko już jest, to jest wolność od kredytu, biurokracji, zniewolenia i tego całego syfu
lokator na etacie (2025.09.22)

info

2  
  1
Ha, ha przy 2 pokojach i 1 osobie wyliczył mi dopłatę 211zł, przy tej całej biurokracji i warunkach do spełnienia to ja podziękuję
bicbdw (2025.09.22)

info

3  
  0
przy 1 osobie jeśli przekroczę miesięcznie netto 8181zł to się już nie kwalifikuję
jtdni (2025.09.22)

info

1  
  1
Czy aby na pewno 950 zł co miesiąc, czy tylko przez pierwszy rok??? Bo takie info krąży.
Tepdb (2025.09.22)

info

1  
  0
Czym się przejmujesz, skoro i tak w pałacu mieszkasz na sybiraków. XD
Bizda (2025.09.30)