Wybrany wątek opinii

a ja dostałem tam mieszkanie. już ogarnięte. za friko będę sobie mieszkał. zazdrościcie co... ?
(2025.09.19)
A co? Zaproponowali Ci fuche ciecia(gospodarza domu xD) i będziesz naginał na miotle i zbierał kupy po pieskach patusów?
pilafek4 (2025.09.19)
Powrót do komentarzy