Wybrany wątek opinii
a ja dostałem tam mieszkanie. już ogarnięte. za friko będę sobie mieszkał. zazdrościcie co... ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
A co? Zaproponowali Ci fuche ciecia(gospodarza domu xD) i będziesz naginał na miotle i zbierał kupy po pieskach patusów?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0