UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@nie_mow_glupot_synek - Chyba nie masz racji. Wysokość wynajuprywatnego mieszkania i opłata wynajmu mieszkania od samorządu to dwie bardzo różne kwoty.


Anuluj