25
17.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prusa to jedna z najładniejszych ulic w naszym mieście, co widać na zdjęciu, piękne stare poniemieckie drzewa i budynki. Tylko czemu pan Kamm wchodzi tu przy aprobacie Ratusza ze swoimi kontr pasami ? Zarząd Dróg to jeden z najsłabszych ogniw elbląskiego Ratusza.90 % firmowanych przez nich inwestycji jest do poprawy. Szkoda, że Prezydent tego nie zauważa.
(2025.09.18)

info

6  
  0
Albo co gorsze... do pierwszego samosądu i "mordobicia" - przy ustalaniu czyja jest racja i kot jest winien kolizji lub uszkodzenia... Już tamtędy chyba nie pojadę...
(2025.09.18)
kontrapas to nie kontraruch, a artykule jest o kontraruchu czyli pas do ruchu w obu kierunkach, kontrapas jest wyznaczony dla ruchu rowerow w przeciwnym kierunku do ruchu drogi jednokierunkowej,
(2025.09.18)
Wybierzcie mnie na prezydenta, a zrobię na tej uliczce dwustronny ruch dla samochodów, a rowerzyści niech sobie jeżdżą pasami dla pojazdów. Wszyscy będą zadowolenia. No i zakaz parkowania.
(2025.09.18)

info

0  
  0
Czy poruszanie się pasem kontraruch to kontraruchanie, czy też coś mi się pomyliło?
(2025.09.18)

info

1  
  0