A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Prusa to jedna z najładniejszych ulic w naszym mieście, co widać na zdjęciu, piękne stare poniemieckie drzewa i budynki.
Tylko czemu pan Kamm wchodzi tu przy aprobacie Ratusza ze swoimi kontr pasami ?
Zarząd Dróg to jeden z najsłabszych ogniw elbląskiego Ratusza.90 % firmowanych przez nich inwestycji jest do poprawy.
Szkoda, że Prezydent tego nie zauważa.
Albo co gorsze... do pierwszego samosądu i "mordobicia" - przy ustalaniu czyja jest racja i kot jest winien kolizji lub uszkodzenia...
Już tamtędy chyba nie pojadę...
Wybierzcie mnie na prezydenta, a zrobię na tej uliczce dwustronny ruch dla samochodów, a rowerzyści niech sobie jeżdżą pasami dla pojazdów. Wszyscy będą zadowolenia. No i zakaz parkowania.
Czy poruszanie się pasem kontraruch to kontraruchanie, czy też coś mi się pomyliło?