A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
kiedyś zrobiono to na ul. Kościuszki i Wspólna. Miało to rację bytu jak były szkoły przy ul. Saperów. Obecnie prawie nie widać rowerzystów - zlikwidowano kompleks placówek edukacyjnych, ale pozostały ograniczenia dla pojazdów samochodowych
Ten cały kontraruch to całkiem niebezpieczny pomysł, mam nadzieję że władze szybko z niego zrezygnują zanim komuś stanie się krzywda
Takie rozwiązanie ma sens jak jest na tyle szeroko, że samochód może się swobodnie wyminąć z rowerzystą. Na Kręgielnej gdzie samochody parkują na jezdni tak że nawet samochodem ciężko przejechać, to niby gdzie mają uciekać rowerzyści, żeby ustąpić pierwszeństwa? Przy chodniku jest wysoki krawężnik, więc mają za każdym razem gdy z na przeciwka jedzie samochód, zatrzymywać się na środku jezdni, zsiadać z roweru i przenosić rower na chodnik? I to ma być bezpieczne?
Najlepiej zrobić tę ulicę dwukierunkową z zakazem parkowania.
Elblag niech nie bierze przykładu z Gdańska. Zlikwidowali jeden pas drogowy na Armii Krajowej i zrobili z niego ścieżkę rowerową. Na pewno to usprawni tuch samochodowy. Nobel dla urzędnika
Jestem przeciwny kontrpasom ze względu na bezpieczeństwo rowerzystów.
Po za tym akurat na Prusa jest to bez sensu, bo można akurat do góry jechać obok swobodnie chodnikiem przy Bema.
Ale pan Kamm jest przeciwnikiem znaków roweru na elblaskich pustych chodnikach i Ratusz nie wiem czemu realizuje jego błędne teorie.
A za obcierki i urwane lusterka płacił będzie super oficer? Ciasno, krzywo, rowerzyści i hulajnogarze są wszędzie i jeszcze na czołówkę.
Jak zwykle widzę stado komentujących nie mających o niczym pojęcia.
KONTRAPAS szanowne kontraruchy. Kontrapas to pas rowerowy utworzony w jezdni jednokierunkowej umożliwiający ruch rowerów „pod prąd”
zgadzam się zakaz parkowania na ulicy, tak samo przydało by się na Okrzeii. po co remontować całą jezdnię jak jest to bezpłatny parking za publiczne pieniądze dla mieszkańców. Stać na auta to niech na podwórkach z pieniedzy wspólnot budują parkingi.