UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Albo co gorsze... do pierwszego samosądu i "mordobicia" - przy ustalaniu czyja jest racja i kot jest winien kolizji lub uszkodzenia... Już tamtędy chyba nie pojadę...


Anuluj