UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Albo co gorsze... do pierwszego samosądu i "mordobicia" - przy ustalaniu czyja jest racja i kot jest winien kolizji lub uszkodzenia... Już tamtędy chyba nie pojadę...
Albo co gorsze... do pierwszego samosądu i "mordobicia" - przy ustalaniu czyja jest racja i kot jest winien kolizji lub uszkodzenia... Już tamtędy chyba nie pojadę...