Wybrany wątek opinii

Czekamy na pierwsze potrącenia rowerzystów, i poobrywane lusterka zaparkowanych aut. Brawo
(2025.09.17)
No właśnie. Ja jadąc samochodem uważam żeby nie jechać zbyt blisko zaparkowanych wzdłuż ulicy samochodów żeby nie zahaczyć a tu jeszcze rowerzystów wcisnęli. Śmiech na sali. Jakby naprawdę tego kawałka nie mogli przejechać chodnikiem, którym prawie i tak nikt nie chodzi... Ręce opadaja
Franek J (2025.09.17)
@Franek J - Zgodnie z przepisami w sprzyjających pogodowo warunkach nie mają prawa jeździć chodnikiem.
KapitanSzyderca (2025.09.17)
Albo co gorsze... do pierwszego samosądu i "mordobicia" - przy ustalaniu czyja jest racja i kot jest winien kolizji lub uszkodzenia... Już tamtędy chyba nie pojadę...
(2025.09.18)
Powrót do komentarzy