Wybrany wątek opinii
Czekamy na pierwsze potrącenia rowerzystów, i poobrywane lusterka zaparkowanych aut. Brawo
Do moderacji
Odpowiedz
61
24
No właśnie. Ja jadąc samochodem uważam żeby nie jechać zbyt blisko zaparkowanych wzdłuż ulicy samochodów żeby nie zahaczyć a tu jeszcze rowerzystów wcisnęli. Śmiech na sali. Jakby naprawdę tego kawałka nie mogli przejechać chodnikiem, którym prawie i tak nikt nie chodzi... Ręce opadaja
Do moderacji
Odpowiedz
50
10
@Franek J - Zgodnie z przepisami w sprzyjających pogodowo warunkach nie mają prawa jeździć chodnikiem.
Do moderacji
Odpowiedz
9
6
Albo co gorsze... do pierwszego samosądu i "mordobicia" - przy ustalaniu czyja jest racja i kot jest winien kolizji lub uszkodzenia...
Już tamtędy chyba nie pojadę...
Do moderacji
Odpowiedz
1
0