UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wybierzcie mnie na prezydenta, a zrobię na tej uliczce dwustronny ruch dla samochodów, a rowerzyści niech sobie jeżdżą pasami dla pojazdów. Wszyscy będą zadowolenia. No i zakaz parkowania.


Anuluj