UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wybierzcie mnie na prezydenta, a zrobię na tej uliczce dwustronny ruch dla samochodów, a rowerzyści niech sobie jeżdżą pasami dla pojazdów. Wszyscy będą zadowolenia. No i zakaz parkowania.
Wybierzcie mnie na prezydenta, a zrobię na tej uliczce dwustronny ruch dla samochodów, a rowerzyści niech sobie jeżdżą pasami dla pojazdów. Wszyscy będą zadowolenia. No i zakaz parkowania.