UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prusa to jedna z najładniejszych ulic w naszym mieście, co widać na zdjęciu, piękne stare poniemieckie drzewa i budynki. Tylko czemu pan Kamm wchodzi tu przy aprobacie Ratusza ze swoimi kontr pasami ? Zarząd Dróg to jeden z najsłabszych ogniw elbląskiego Ratusza.90 % firmowanych przez nich inwestycji jest do poprawy. Szkoda, że Prezydent tego nie zauważa.