UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prusa to jedna z najładniejszych ulic w naszym mieście, co widać na zdjęciu, piękne stare poniemieckie drzewa i budynki. Tylko czemu pan Kamm wchodzi tu przy aprobacie Ratusza ze swoimi kontr pasami ? Zarząd Dróg to jeden z najsłabszych ogniw elbląskiego Ratusza.90 % firmowanych przez nich inwestycji jest do poprawy. Szkoda, że Prezydent tego nie zauważa.


Anuluj