Wybrany wątek opinii
Jestem przeciwny kontrpasom ze względu na bezpieczeństwo rowerzystów.
Po za tym akurat na Prusa jest to bez sensu, bo można akurat do góry jechać obok swobodnie chodnikiem przy Bema.
Ale pan Kamm jest przeciwnikiem znaków roweru na elblaskich pustych chodnikach i Ratusz nie wiem czemu realizuje jego błędne teorie.
Do moderacji
Odpowiedz
16
4
Do moderacji
Odpowiedz
0
0