UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
kiedyś zrobiono to na ul. Kościuszki i Wspólna. Miało to rację bytu jak były szkoły przy ul. Saperów. Obecnie prawie nie widać rowerzystów - zlikwidowano kompleks placówek edukacyjnych, ale pozostały ograniczenia dla pojazdów samochodowych
mały tulejek