UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem przeciwny kontrpasom ze względu na bezpieczeństwo rowerzystów. Po za tym akurat na Prusa jest to bez sensu, bo można akurat do góry jechać obok swobodnie chodnikiem przy Bema. Ale pan Kamm jest przeciwnikiem znaków roweru na elblaskich pustych chodnikach i Ratusz nie wiem czemu realizuje jego błędne teorie.