UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takie rozwiązanie ma sens jak jest na tyle szeroko, że samochód może się swobodnie wyminąć z rowerzystą. Na Kręgielnej gdzie samochody parkują na jezdni tak że nawet samochodem ciężko przejechać, to niby gdzie mają uciekać rowerzyści, żeby ustąpić pierwszeństwa? Przy chodniku jest wysoki krawężnik, więc mają za każdym razem gdy z na przeciwka jedzie samochód, zatrzymywać się na środku jezdni, zsiadać z roweru i przenosić rower na chodnik? I to ma być bezpieczne?


Anuluj