UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten cały kontraruch to całkiem niebezpieczny pomysł, mam nadzieję że władze szybko z niego zrezygnują zanim komuś stanie się krzywda
Ten cały kontraruch to całkiem niebezpieczny pomysł, mam nadzieję że władze szybko z niego zrezygnują zanim komuś stanie się krzywda