UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kiedyś zrobiono to na ul. Kościuszki i Wspólna. Miało to rację bytu jak były szkoły przy ul. Saperów. Obecnie prawie nie widać rowerzystów - zlikwidowano kompleks placówek edukacyjnych, ale pozostały ograniczenia dla pojazdów samochodowych
mały tulejek