UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mam dziwnie mało pozytywne nastawienie do tzw. organizacji pozarządowych, bo mam wrażenie, że są formą tworzenia płatnych etatów dla ich szefów na których pracują wolontariusze. Może jak bym przeczytał o realnych efektach ich działalności to bym trochę zmienił zdanie.