Wybrany wątek opinii
Chcesz żyć z podatków to musisz zacząć w niemieckiej gazecie albo być na służbie u tfuskanów.
Do moderacji
Odpowiedz
17
20
Albo kraść państwowe jak poprzednia władza
Do moderacji
Odpowiedz
12
12
Albo trzepać łupież na garniaku jarka
Do moderacji
Odpowiedz
12
15
Albo w TV Zarublika
Do moderacji
Odpowiedz
2
8
Poprzednia władza w Elbląga kradła państwowe. Mocne oskarżenie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0