Wybrany wątek opinii

Chcesz żyć z podatków to musisz zacząć w niemieckiej gazecie albo być na służbie u tfuskanów.
(2025.09.09)
Albo kraść państwowe jak poprzednia władza
(2025.09.09)
Albo trzepać łupież na garniaku jarka
(2025.09.09)
Albo w TV Zarublika
(2025.09.09)
Poprzednia władza w Elbląga kradła państwowe. Mocne oskarżenie.
bra (2025.09.09)
Powrót do komentarzy