Wybrany wątek opinii

Jak można dostać takie stanowisko pełnomocnika ? Czy jest otwarty nabór ? Podobno nabory na stanowiska urzędnicze w Polsce są otwarte i konkurencyjne, co oznacza, że każdy obywatel spełniający wymagania formalne ma prawo aplikować ?
(2025.09.09)
w teorii tak. niestety jak zawsze, życie brutalnie zweryfikowało
Jacyna (2025.09.09)
Popracuj w urzędzie to się przekonasz jakie cyrki tam się robi z etatami.
(2025.09.09)
Haha konkursy? :) wazne miec plecak
(2025.09.10)
Powrót do komentarzy