Wybrany wątek opinii
Jak można dostać takie stanowisko pełnomocnika ? Czy jest otwarty nabór ? Podobno nabory na stanowiska urzędnicze w Polsce są otwarte i konkurencyjne, co oznacza, że każdy obywatel spełniający wymagania formalne ma prawo aplikować ?
Do moderacji
Odpowiedz
20
0
w teorii tak. niestety jak zawsze, życie brutalnie zweryfikowało
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Popracuj w urzędzie to się przekonasz jakie cyrki tam się robi z etatami.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Haha konkursy? :) wazne miec plecak
Do moderacji
Odpowiedz
5
0