UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam dziwnie mało pozytywne nastawienie do tzw. organizacji pozarządowych, bo mam wrażenie, że są formą tworzenia płatnych etatów dla ich szefów na których pracują wolontariusze. Może jak bym przeczytał o realnych efektach ich działalności to bym trochę zmienił zdanie.


Anuluj