UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obiecali więcej połączeń pkp do Warszawy i słowa NIE dotrzymali, obiecali zieloną falę i słowa NIE dotrzymali, obiecali budowę drogi dla rowerów na Fromborskiej zamiast chodnika z rozjechanych płyt i słowa NIE dotrzymali, obiecali naprawę komunikacji miejskiej którą sami zepsuli i słowa NIE dotrzymali, obiecali budowę drogi dla rowerów i chodnika do Dąbrowy i słowa NIE dotrzymali, obiecali budowę portu miejskiego i słowaNIE dotrzymali, obiecali odbudowę mostka elewów i słowa NIE dotrzymali. POwcy wielokrotnie już oszukali elblążan. Pora definitywnie się z nimi rozstać i raz na zawsze pozbawić władzy jak i pełnienia jakichkolwiek urzędniczych, kierowniczych stanowisk.

Nigdy więcej PO PSL Lewica

Anuluj