UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg to wiocha zabita dechami/ te autobusy albo te złomy na tych wykrzywionych szynach istna Białoruś.... prowincja zdala od cywilizacji.
Elbląg to wiocha zabita dechami/ te autobusy albo te złomy na tych wykrzywionych szynach istna Białoruś.... prowincja zdala od cywilizacji.