UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg to wiocha zabita dechami/ te autobusy albo te złomy na tych wykrzywionych szynach istna Białoruś.... prowincja zdala od cywilizacji.


Anuluj