UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkam teraz w GB, ale jak się trochę odkuję to wracam, bo nie ma to jak na swoich śmieciach, martwi mnie ten bałagan w moim mieście, ze zdjęć widzę jak Mazueska, Trybunalska są ogromnie pozarastane, trawa po pas, gdzie są służby miejskie, gdzie jest prezydent, czy już wròcił po tej powodzi, biedaczek zabiedzony, zganiany, wszyscy zajęci, że nie ma mu kto taczki załadować, - za komuny lepiej dbali o obkaszanie, rowy melioracyjne, trawniki.. ta władza to porażka zupełnie jak moja była żona, też miała tak na imię.

Rysiek.

Anuluj