A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zobaczymy realizację obietnic Little Boy, Batyra czy jak tam....
hihi
Dziwne
Oczywiscie stado głupich komentatorów, zamiast przeczytać artykuł wnioskują jak zwykle po tytule.... barany.
O matko tak czytam te komentarze i się zastanawiam dlaczego wy "komentujący" nie wstąpicie do polityki skoro wy wszystko wiecie jak robić, jak mówić itp itp. Każdy artykuł nie ważne o czym a wy polityka i polityka tak sobie was wyobrażam 80letni Pan/Pani okulary na nosie i musi napisać pierdołe bo pierdołe ale internet jeszcze nie nauczył pomijać a mozg nie myśli o niczym innym. Portel robi się już stroną "dziadków" którzy zalewają Każdy artykuł swoimi żalami politycznymi.. Współczuję waszym rodzina na święta itp jak jedynym waszym tematem jest polityka (oceniam po tym że artykuł się tyczy czego innego i wy o czym innym)
Spoko, będą tramwaje. Bez paniki pismaki
We wrześniu podpisanie umowy, teraz urząd ma wakacje
Sprawa zakupu jest w Urzędzie Zamówień Publicznych, który podejmie ostateczną decyzję związaną z przekroczeniem warunków finansowych określonych w projekcie unijnym. Więc na ten moment Miasto nie może podejmować żadnych działań w realizacji tego zakupu. A tak przy okazji program unijny pn. Wsparcie regionów wschodnich w Polsce m. in. w rozwoju komunikacji zbiorowej obejmuje lata 2021 - 2027.Polska mogła z niego korzystać dopiero od września 2023 roku, gdyż Minister ds Europy dopiero wtedy wydał decyzję wprowadzającą ten program. Te blisko 2 lata opóźnienia to jeden z czynników tworzących komplikacje. No cóż poprzedni Rząd tak dalece odcinał się od UE, że nawet gdyby nie wybory październikowe to nie widziałby sensu korzystania z projektów unijnych.