Wybrany wątek opinii

Mieliście Lato z Radiem i Elblong w sniadaniówce to teraz się uśmiechać hahahahah ooooo i POgoniliscie PIS z Elblonga huuurrrraaaaa w sklepach jest taniej, pracy jest więcej, miliardy z KPO już są na kontach, w elbonskim POrcie rekordy przeladunków... :D
(2025.08.07)
współczuję ci
katon (2025.08.07)
@katon - Tak, masz rację katon. Należy nam wszystkim współczuć takich lokalnych władz.
(2025.08.07)
hihi
MikołajWawa (2025.08.07)
Za PiS były puste obietnice i składanie kwiatów pod pomnikami.
Adam Rza (2025.08.09)
Powrót do komentarzy