Wybrany wątek opinii
Mieliście Lato z Radiem i Elblong w sniadaniówce to teraz się uśmiechać hahahahah ooooo i POgoniliscie PIS z Elblonga huuurrrraaaaa w sklepach jest taniej, pracy jest więcej, miliardy z KPO już są na kontach, w elbonskim POrcie rekordy przeladunków... :D
Do moderacji
Odpowiedz
63
52
współczuję ci
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@katon - Tak, masz rację katon. Należy nam wszystkim współczuć takich lokalnych władz.
Do moderacji
Odpowiedz
9
13
hihi
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Za PiS były puste obietnice i składanie kwiatów pod pomnikami.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1