UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O matko tak czytam te komentarze i się zastanawiam dlaczego wy "komentujący" nie wstąpicie do polityki skoro wy wszystko wiecie jak robić, jak mówić itp itp. Każdy artykuł nie ważne o czym a wy polityka i polityka tak sobie was wyobrażam 80letni Pan/Pani okulary na nosie i musi napisać pierdołe bo pierdołe ale internet jeszcze nie nauczył pomijać a mozg nie myśli o niczym innym. Portel robi się już stroną "dziadków" którzy zalewają Każdy artykuł swoimi żalami politycznymi.. Współczuję waszym rodzina na święta itp jak jedynym waszym tematem jest polityka (oceniam po tym że artykuł się tyczy czego innego i wy o czym innym)
Pati...