A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak oferta firmy, która działa na terenie UE, będącej obarczoną masą idiotycznych zakazów&nakazów, wymyślonych przez zindoktrynowanych technokratów, niejednokrotnie ignorantów, zwanych urzędnikami unijnymi, ma być konkurencyjną w stosunku do firmy spoza tego układu!? Takie są efekty biurokracji!
Uśmiechamy się, co szkodzi obiecać.
Zapraszam do Olsztyna mamy wasze Trawaje wy placicie a my mamy nainiacy z elblaga ha ha ha hu
współczuję ci
@katon - Tak, masz rację katon. Należy nam wszystkim współczuć takich lokalnych władz.
Takie mamy czasy, wystarczy wejść na giełdy i zobaczyć ile można stracić w ciągu jednej nocy. Budzisz się z ciekawości co dziś dzień przynieście ? Podobnie z transakcjami, umowami tego typu, mnie to nic nie dziwi a lajki wykorzystują wszystko przeciwko rządzącym jakby to była ich wina.
Zero myślenia.....
Weźcie przestańcie się kompromitować
Nie na temat Ale ? Tylko nie kasujecie..... Tak przy okazji... do tych co szukają zarobku na giełdzie ! Otóż nie jaki AIXON pod szyldem obrazka z Lewandowskim naciąga na minimum wpłaty tysiąc złotych, poleca neo analityka który walczy o 10% od zysku wymyślając duże transzę a za tym zyski by wyłudzić jeszcze większej kasy ! Zarezykowałem pierwszy raz w życiu i tysiąc straciłem bo zamilkł na amen. Drugi analityk oszust sprawił że z 400€ zrobiło się nagle na koncie ponad 9tyś. euro i za chwilę dzwoni po kasę 10% czyli ponad cztery tysiące złotych, odmówiłem by zgłosić na policję. Neo analityk zamilkł, telefon już nie działa a cały w tym ambaras że na koncie jest kasa której nie mogę przelać na konto osobiste, tak działają oszuści. Piszę byś nie był następny !
ja cię kręcę, zespół prasowy, kierownik zespołu prasowego, są takie twory w sytuacji, gdy raz na miesiąc jakiś pisk myszy nastąpi o korzyściach medialnych do kieszeni tv. Przechodzące nieróbstwo u Wielkiego Mobbera, tu jedna, tam druga i jeszcze obibok w zarękawkach. Czekamy na podwyżki podatków.
W jakiejś reklamie para prezydencka ( Duda ) oferuje dodatkowe tysiące złotych. To chyba takie same naciąganie ? Zaapewne filmik wygenerowała sztuczna inteligencja do Dudowie napewno tego nie nagrali.